NABÍDKA NAŠICH KURZŮ

Děti 6 - 14 let: rozvoj osobnosti od A do Z

Rozvoj osobnosti dětí je zásadní pro jejich budoucí úspěch v dospělém životě. Centrum Informační Společnosti pořádá dva typy kurzů pro děti od 8-14 let. Jeden program: „Rozvoj osobnosti pomocí deskových her“ rozvíjí intelekt, kreativitu, paměť i komunikační dovednosti hravou formou. Druhý program „Rozvíjení osobností pro 21.století“ je zaměřen na rozvoj inteligence, získání znalostí a dovedností v několika zásadních oblastech: IT, peníze, příroda, komunikace, hudba aj.

Školení vedoucí k rekvalifikaci včetně získání profesní kvalifikace

Chtěli byste vlastnit doklad o získání profesní kvalifikace v žádaném oboru? Nejste evidovaní na Úřadu práce, nebo Vám ÚP zamítl úhradu zvolené rekvalifikace? Jste cizinec a potřebujete doklad o získání českého vzdělání? Baví Vás marketing, obchod nebo internet? Tak neváhejte a přihlaste se na naše unikátní školení se získáním „Osvědčení o získání profesní kvalifikace“, které je autorizované ministerstvem v ČR. Toto osvědčení má hodnotu vyšší než maturita a je platné jak v ČR, tak i podle EU legislativy. Můžete si zvolit ze tří témat školení: Specialista marketingu, Obchodní zástupce a Specialista internetového obchodu. Všechny školení jsou zakončené zkouškou a následně získáním profesní kvalifikace v dané oblasti. Již se v dané oblasti nějaký čas pohybujete a některá témata jsou Vašim „denním chlebem“? Nestíháte vždy daný termín kurzu? Nevadí! Zaplaťte jen ty dny, kdy se školení aktivně účastníte! Můžete si vybrat téma /školící den/, které Vás zajímá, a kterého byste se chtěli zúčastnit. Samozřejmostí je možnost zakoupit celé školení, kdy na Vás budou čekat i bonusy. Více v detailech jednotlivých školení.

Rekvalifikační kurzy (RK) se získáním profesní kvalifikace

Nabízíme několik rekvalifikačních kurzů (RK) včetně uznávané zkoušky profesní kvalifikace. K našim kurzům nabízíme nejen kvalitní vzdělávání, ale i hodnotné bonusy, které vám pomůžou ve vašem profesním životě a k tomu, abyste získali dobrou práci, popř. zlepšili si pozici v zaměstnání.

Unikátní firemní vzdělávání

Firemních kurzů je nespočet a je náročné zvolit si efektivní s maximálním následným využitím za přijatelnou cenu. Centrum Informační Společnosti ale nabízí unikátní dva typy školení. 1) CIS vyvinula manažerskou simulační hru Unisim, kde si zábavnou formou vyzkoušíte různé role v marketingu a managementu. Tato aktivita je vhodná i v rámci DC i pro teambuilding. 2) Měkké a manažerské dovednosti – soft skills: Sestavujeme individuální školení na míru na základě požadavků zadavatele. Kurzy jsou praktické a přínosné naším posluchačům. Snažíme se, aby kurzy byly zábavné a zároveň, abychom splnili veškeré vzdělávací cíle podle zadání. CIS školí v oblasti soft skills již řadu let, máme spousty spokojených zákazníků, kteří se k nám vrací s dalšími požadavky na rozšíření vzdělání.

Studenti a absolventi: získání profesní kvalifikace

Velmi často se stává, že pro studenty či absolventy SŠ/VŠ Je velmi náročné najít své uplatnění, protože jim chybí praxe. Zaměstnavatelé však praxi vyžadují. Centrum Informační Společnosti proto vytvořila vzdělávací program, díky němuž se zvyšují šance k získání odpovídajícího zaměstnání, neboť všechny kurzy jsou zakončené získáním profesní kvalifikace a zároveň obsahem všech kurzů je praxe. Neříkejte jen: „umím marketing, umím obchod, pracuji s internetem“, ale pište si do CV, že máte danou profesní kvalifikaci, že jste se stal/a Specialistou marketingu, Obchodním zástupcem nebo Specialistou internetového obchodu.

Workshopy pro seniory: Počítače a internet

Centrum Informační Společnosti samozřejmě nezapomíná na vás, kteří jste v důchodu. Abyste zůstali ve společenském dění a duševní pohodě, je potřeba se vzdělávat.

Proto CIS vytvořila pro vás, seniory, dvě školení zaměřené na aktuální a potřebnou oblast pro současný digitální svět: Počítač a internet.

Díky těmto školením se vám otevřou dveře do moderní doby.

Unikátní workshop: Jak napsat životopis a uspět při hledání práce

Školení Jak psát CV a uspět při hledání práce je šité na míru všem lidem, kteří nyní hledají práci nebo by práci chtěli změnit. Během 4 hodin školení se zaměříme na několik základních i pokročilých témat, které Vám pomohou získat vysněnou práci.

Co nás čeká:

  • Jak napsat CV a zaujmout.
  • Jak správně oslovovat firmy.
  • Jak se chovat na osobním pohovoru.
  • Jak docílit toho, abyste byli dobře připraveni na osobní pohovor

Co dále získáte tímto školením:

  • Odnesete si kvalitní a upravený CV
  • Získáte větší jistotu při výběrových řízení (návod jak se efektivně připravit na pohovor).
  • Zlepšení prezentačních a komunikačních dovedností potřebných při hledání práce.
  • Důležité informace potřebné pro lepší prezentování vaší osoby na internetu.
  • Možnost konzultace týkající se Vašich pracovních příležitostí.
  • Malé občerstvení.